Naše služby

Naše služby

Jednoduchý a
velice efektivní proces

Uděláme maximum pro to, abychom spolu nalezli nejvhodnější řešení. Každý zákazník, pozemek a nápad je originální. Provázíme Vás celým procesem navrhování a povolení stavby.

1.
Příprava

Na začátku posbíráme co nejvíce informací. Budou prověřeny možnosti umístění, zastavění a podoby objektu. Provede se zaměření a obhlídka pozemku.

2.
Dokumentace

Po odsouhlasení studie investorem se provede zpracování stavební části projektové dokumentace a zadání projektantům dílčích částí.

3.
Povolení stavby

Investor si převezme kompletní dokumentaci nachystanou k předání na stavební úřad včetně vyjádření a stanovisek dotčených orgánů.

S čím vám pomůžeme?

Jsme s vámi od studie
až po úspěsnou kolaudaci

01. Architektonická studie

Řeknete mi Vaše představy o novém domě, co v něm nesmí chybět a já zhmotním a převedu do funkčního řešení a návrhu v souladu s pozemkem, prostorem i financemi.
Studie obsahuje uspořádání jednotlivých místností v domě, výměry, jak bude dům vypadat z exteriéru a jak bude zasazen do pozemku.

02. Vizualizace

Na základě studie nebo už hotového projektu Vám vytvořím detailní vizualizaci objektu (rodinného domu, chaty,…) pro úplnou představu už na samém začátku. Možno objekt zasadit i do reálné fotografie.

03. Projektová dokumentace

Zajišťuji i projekt možných rekonstrukcí, přístaveb a nástaveb, modernizací, revitalizací a změn využití stavby. Pokud netrváte na individuálním projektu, můžete si vybrat nějaký typový a společně ho upravíme dle vašich představ a možností.

04. Inženýrská činnost

Na základě plné moci k zastupování za Vás vyřídím veškerá vyjádření správců inženýrských sítí i povolení od DOSS (dotčených orgánů státní správy). Mojí prioritou je bezproblémové vyřízení povolení stavby v co nejkratší době. Za svými projekty si stojím a proto dále nabízím odborný dozor nad prováděním stavby svépomocí (stavbyvedoucí).

05. Poradenství a financování

V neposlední řadě nabízím ke všem nabízeným službám bezplatné poradenství. Neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoliv dotazem. Také Vám zajistím odbornou radu ohledně financování celé stavby. Další info níže…

Cena projektové dokumentace

Ceny jednotlivých projektů a prací jsou velice specifické, a proto není možné uvést přesný ceník služeb. Po osobní schůzce a zjištění záměru stavebníka Vám bude předem cena vykalkulována. Záleží zde na množství vstupních faktorů jako: stupeň projektové dokumentace, umístění stavby (přístup k inženýrským sítím, sklon terénu, typ podloží atd…) a samozřejmě velikost stavby.

Financování stavby

Stavba svého vlastního domu je jedním z nejvýznamnějších rozhodnutí, která uděláte. Zároveň je to velká celoživotní investice, proto i v tomto směru a otázce financování (hypotéky) Vám nabízím velice výhodné řešení.
V oblasti úvěrů jsem spojil síly se specialistou na hypotéky a úvěry ze stavebního spoření – společností Broker Consulting. Cílem této spolupráce a partnerství je nabídnout klientům široké portfolio služeb a profesionální přístup a servis za bezkonkurenčně nejvýhodnější podmínky při financování staveb.

Spojte se s námi již dnes