Poznejte naši firmu

Poznejte naši firmu

O nás

Jsme architektonická a projekční kancelář PŮDORYS s.r.o. poskytující kompletní spektrum projekčních služeb. Budeme s Vámi od studie až po vyřízení potřebných povolení a kolaudaci. Dodáme kompletní projektovou dokumentaci se vším, co bude potřebovat. U nás v kanceláři si zakládáme na upřímném vztahu s klientem, kvalitním a propracovaném projektu a oboustranné komunikaci. Vždy držíme slovo a dohodnuté termíny.

f
x

Každá čára ve výkrese má své opodstatnění ve výsledné stavbě.

V našich projektech se v co největší míře snažíme o funkční jednoduchost. Stavby navrhujeme s ohledem na život budoucích uživatelů, protože stavba má být trvalou hodnotou přetrvávající minimálně jednu generaci. Klasické funkční přírodní materiály často kombinujeme s novými technologiemi, aby vznikla hospodárná a jednoduše proveditelná stavba v souladu s předpisy. Naším cílem je precizní projekt, kvalitní stavba, spokojený klient a progres ve stavebním oboru.

Stavba musí být krásná, ale také funkční.

V naší kanceláři se setkáte s projektanty a architekty, kteří umí pořádně máknout a neztrácí čas. Vaším projektem Vás provedeme tak, aby byl vždy úspěšný. Zaměřujeme se na dohodnutý termín, preciznost, předem stanovenou cenu a v neposlední řadě na plánovaný rozpočet.

z
let zkušeností
realizovaných projektů
spokojených klientů
mil. Kč prostavěno

Data

Ing. Vojtěch Trnka, hlavní projektant, jednatel, číslo autorizace ČKAIT 1400641

2004 - 2007
Střední škola stavební v Třebíči
2007 - 2012
VUT Brno, Fakulta stavební
2012 - 2014
VUT Brno, Ústav soudního inženýrství
2008
autorizován v oboru pozemní stavby
2014 - 2023
samostatný projektant
2023
založení společnosti PŮDORYS s.r.o.

K založení společnosti PŮDORYS s.r.o. došlo začátkem roku 2023, kdy byla původní kancelář přestěhována do nových prostor na Náměstí ve Velkém Meziříčí. V současné době se tým rozšiřuje o nové projektanty, architekty a jiné odborníky.

Spojte se s námi již dnes